MÜÜGISPETSIALIST

SINU VÕIMALUSED
MEIE KLIENDID

SLOs oled Sa elektrimaterjalide müügispetsialist, keda ümbritseb pädev meeskond ja asjatundlikud kliendid. Meie juures on Sul võimalus erinevate koolituste abil saada valdkonnast veelgi laiemaid teadmisi. Sul on võimalik osaleda põnevates ühisprojektides, mis arendavad Sind nii isiklikult kui ta tööalaselt. Lisaks põhipuhkusele pakume aastas 5 tööpäeva lisapuhkust talvemõnude nautimiseks. Samuti on Sul võimalik töötada üle Eesti erinevates piirkondades, oma kodu lähedal. 

KUIDAS MÜÜGIINIMESED ISE OMA TÖÖD KIRJELDAVAD? 

Vanem-müügispetsialist Jonatan 

“Tegelen iga päev aktiivselt klientidega, nende tellimuste ja kauba transpordiga objektile. Nõustan ja koostan neile müügipakkumisi, hoian tellimustel silma peal ja tegelen arvetega.  Üritan olla meie klientide partner, et muuta meie koostöö meeldivaks, sujuvaks ja lihtsaks.”

Müüja-konsultant Ann

“SLOs ei ole päevad ega ülesanded kunagi ühesugused. Minu töö on peamiselt klientidega suhtlemine, neile sobivate toodete soovitamine ja leidmine. Ma tegelen ka paljude muude ülesannetega: teen tellimusi, loon uusi tootekoode ja hoian müügisaali korras.  Oma teadmisi täiendan regulaarselt uute toodete tundma õppimisega.  Mulle meeldib klientidega tegeleda ja suhelda, mis teeb meie läbisaamise väga sõbralikuks.”