Päikeseenergia SLOst!

10.03.2017
 
 
Päikeseenergia kasutamine teeb mailmas võidukäiku ning kogub Eestiski hoogu. 
Kompetents ja tooted on SLO-s olemas, müüme nii täislahendusi kui ka eraldi komponente:
päikesepaneele, kinnitusvahendeid, juhtmeid, invertereid, akulaadijaid ja akupanku. Kasutame tunnustatud tootjate poolt pakutavat valikut, kes pakuvad pikaajalise töökindlusega tooteid. Meie eesmärk on viia päikesepaneelide komplektsed lahendused täies mahus turule ja tootevalikut rikastada. Anname klientidele nõu, kuhu ja kuidas paneelid kõige paremini paigaldada. Ise me installeerimisega ei tegele, meil on selleks usaldusväärsed ja kompetentsed partnered. 
 
Päikeseenergia kasutuselevõtul on põhiline see, et peab olema paneelide paigaldamiseks sobiv vaba koht - katuse- või maapind, et päike ikka paistaks peale. Enne kui ostuks läheb, peab katused üle vaatama ja kogu plaani hästi läbi mõtlema.
 
 
Eramajadel on viilkatused, seda saab päikeseenergia püüdmiseks hästi kasutada. Lamekatuste puhul tuleb kaldpind kunstlikult tekitada. Meie kliimas peab olema paneelide paigaldamisel tootlikkuse kindlustamiseks kindel nurk - ideaalis 40 kraadi.
Päikesepaneelide valimisel otsitakse tasuvaid lahendusi. Lähitulevikus oodatakse paneelide efektiivsuse kasvu, mis omakorda võimaldab kiiremat tasuvust või katta väiksemaid pindu.
Potentsiaali arenguks igatahes on.
 
Mõeldes investeeringu tasuvuse poole pealt, siis kõige kasulikum on kogu saadud päikeseenergia ise jooksvalt ära tarbida, salvestamine on praegu veel väga kallis. Aga ka selle tehnika areneb, me ei tea, mis juhtub viie aasta pärast.
 
Et taastuvenergiale üleminek on maailmas tulevikusuund, siis oleks nii mõnegi ettevõtte, tööstushoone, farmi või miks mitte ka kooli või lasteaia puhul mõttekas päikesepaneelide kasutuselevõttu kaaluda. Hooneid, mis tarbivad elektrit ajal, mil päevavalgus paneele toidaks, on päris palju.
Kui küsida, miks peaks päikeseenergia kasutselevõtust huvitatud klient meie juurde tulema, võime vastata nii: sest oleme usaldusväärsed, meil on usaldusväärsed partnerid, meil on usaldusväärsed paigaldajad, oleme võimelised pakkuma usaldusväärseid lahendusi!